Z dokładnymi informacjami na temat naszych produktów mogą państwo zapoznać się wybierając kategorię produktu a następnie jego przeznaczenie.

"Narew-Ostrołęka" Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji past, płynów do mycia naczyń, jak również całej gamie produktów służących do czyszczenia i pielęgnacji urządzeń sanitarnych, kuchni itp. Jest również producentem materiału na blaty kuchenne, recepcje, hotele, restauracje itp. Jako Zakład Pracy Chronionej udzielamy ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Na bazie wieloletnich doświadczeń opracowujemy w naszym zapleczu naukowo-badawczym produkty o wysokiej jakości. Większość z naszej szerokiej gamy wyrobów produkowana jest z surowców polskich.

Wszystkie produkowane przez nas wyroby odpowiadają najsurowszym normom jakościowym. Każdy z naszych produktów posiada atesty PZH, jak również inne certyfikaty.
OD ponad 50 lat staramy się systematycznie budować naszą ofertę i markę poprzez produkcje artykułów o jakości odpowiedniej do oczekiwań naszych klientów.
Nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy odbiorców tj. hurtowni, sieci handlowych, zakładów pracy, kopalni, klientów indywidualnych, salonów meblowych itp.

Jesteśmy przekonani, że oferta zaciekawi wielu z Państwa i sprawi, że staniecie się częstymi gośćmi w naszym internetowym serwisie.

designed by Kuba Łopusiński© 2003 S.I.Narew / wszelkie prawa zastrzeżone